GüLçin ErgüL Fan CLub

GüLçin ErgüL Fan CLub

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

GÜLÇİNDEN DUYURU

YazarMesaj
vivid_gulcin
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE

MesajKonu: GÜLÇİNDEN DUYURU   Cuma Ekim 09, 2009 7:46 pm

+
----
-Arkadaslar;
goruyorum ki; sanal alemde ben oldugunu iddia eden cok sayıda kisi var, benim ismimi kullanarak sizi kandırıyorlar. Bu durumu kontrol etmek hic kolay olmuyor.
sundan emin olmanızı isterim ki, hic bir ayrıcalık gozetmeksizin, aranızdan hicbiriyle konusmuyorum. sadece tek yaptıgım , bu sayfayı kontrol etmek ve arada bir sizlere notlar bolumune yazı yazmak.

gulcin ergul adıyla sizlere gercekten sacma mesajlar yazan kisiler , ben degilim.
bu insanlar aldıgım duyumlara gore , evlenmis olduğumu soyluyorlar. kim bilir daha neler soyluyorlardir benmisim gibi...
sizler de eger beni takip ediyorsaniz, evlenmemis oldugumu Turkiye'de yasadıgımı,
ve yeni bir sirketle anlasma yaptıgımı, solo album hazırlıgında oldugumu, sizlerle konusmak icin pek de zaman bulamadigimi bilmeniz gerekir.
LUTFEN INTERNETTE BEN OLDUGUMU IDDIA EDEN KIMSEYE INANMAYIN. MSN GIBI CHAT PROGRAMLARI DA KULLANMIYORUM. eger dusunurseniz hangi birinizle konusabilirim, bu haksızlık olur.BU SAYFAYI KONTROL ETMEMIN SEBEBI DE DILEK'IN KURMUS OLMASIDIR.

LUTFEN GULCIN ERGUL ISIMLI KIMSEYE INANMAYIN.
CUNKU GARANTI EDIYORUM KI HICBIRI BEN DEGILIM.
SADECE NOTLAR BOLUMUNE YAZIYORUM.
BU SAYFADAKI KURUCU OLAN GULCIN ERGUL ISE DILEK'TIR.
Onun DA ZATEN SIZI KANDIRACAGINI HIC SANMIYORUM.

Ben yalandan bu kadar nefret ederken , lutfen beni destekleyen kisiler de, yalancı bir nesil olarak yetismesinler. bunu gormek beni cok uzer.
Beni ne kadar desteklediginizi goruyorum, bu cok guzel fakat aynı zamanda kendiniz oldugunuz icin de mutlu olmalısınız.
benmisim gibi davranmak size hic birsey kazandırmayacak.

SEVGILER.

Gülçin Ergül

Alıntıdır.!

Haklı bence
Kullanıcı profilini gör http://gulcinfan.0forum.biz
nur66
ѕüper Üye
ѕüper Üye

Kadın

MesajKonu: Geri: GÜLÇİNDEN DUYURU   Çarş. Ara. 23, 2009 10:29 am

yani teşekürler
Kullanıcı profilini gör http://gulcinfan.0forum.biz