GüLçin ErgüL Fan CLub

GüLçin ErgüL Fan CLub

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Misafirler KONUŞUN

YazarMesaj
Gülçinci__Prensess
admin
admin

Kadın

MesajKonu: Misafirler KONUŞUN   Paz Kas. 30, 2008 8:10 pm

Evet KOnuşun adminler ve misafirlerden başka kimse bişi yazmasınn!!!
Kullanıcı profilini gör http://gulcinfan.0forum.biz
cemre ke
Misafir

MesajKonu: Geri: Misafirler KONUŞUN   C.tesi Ocak 10, 2009 2:17 pm

slm arkadaşlar belki inanmıycaksınız ama ben cemre kemer bu site çok güzel üye olmak istiyorum ama işlerim çok yoğun olduğu için pek giremem bu siteyi gülçine göstericem onun işleri fazla yoğun olmadığı için girip üye olabilir inananlar inansın inanmayanlar inanmasın bizim msn adresimiz yokfacebook umuzda yok olsa söylerdik bunu size kliptonikte ve birçok programda söyledik.bizim adımıza msn alıp sizi kandıranlara inanmayı ben gerçek cemre kemerim sizi inandırabilmek için ne yapabilirim gülçin ablanıza söyledim bu siteye az sonra üye olucak onunla dalga g eçip inanmamazlık yapmayın neyse ben çıkıyorum hepsinizi öpüyorum... Very Happy
simge
Misafir

MesajKonu: ddd   Paz Mart 22, 2009 10:36 am

arkadaşlar siteniz gayet güzel ama bi iyi bi kötü haberim var gülçin gitti gruptan ama solo çıkartıcak umarım özgün müzik yapar.. Smile üzülmeyin o kendi ayakları üzerinde durabilecek yaşa gelmiş ve basın toplantısında solo yapcakmış tek başına yani.. Smile

sitenize gelince gzel ama dahada iyi yapabilirsiniz buranın admini:

te_quiero__96@hotmail.com isterse eklesin ona bi kaç taktik verebilirim bnm hostingli sitem vr com lu yani Smile
tijen gu
Misafir

MesajKonu: Misafirler KONUŞUN   Cuma Nis. 17, 2009 5:33 pm

BEN GULCINE BAYILIYORUM.O COK TATLI,AKILLI,IYI NIYETLI,YETENEKLI VE GUZEL.HEM BEN GRUPTAN AYRILMASINA BASTAN UZULMUSTUM AMA SIMDI SEVINIYORUM.CUNKU KENDINE SOLO ALBUM CIKARICAKMIS.O BENIM HERSEYIM YAKINLARIMDAN SONRA ILK O GELIYOR.BU ARADASITENIZ SUPERMIS.BAYILDIM.AFFERIM.SUPERSINIZ.GERCEKTEN BENIM GIBI BUYUK BIR GULCIN ERGUL FANI OLDUNUZ BELLI.SIZI TEBRIK EDIYORUM.GULCIN BENIM GUNESIM sunny .O BENIM PRENSESIM queen .HER GUN POSTERINE BAKTIGIMDA CICEK GIBI ACMIS OLUYOR flower flower flower flower .DUPER SIN GULCIN VE SIZIN SITENIZDE SUPER.BASKA BIR SURU ARKADASIMA BU SITEYI TAVSIYE EDICEM.HERSEY ICIN Thank You! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Sheqer B
Misafir

MesajKonu: Geri: Misafirler KONUŞUN   Ptsi Nis. 27, 2009 5:41 pm

SitEniisss çok HOş oLmuss !! ellerinizeE sağLıkkkk ..... İsterseniz bir adres veriimm bu Sİtede Çok HOş Htta Burda co-adminim İsterseniz üye oLun .....

SİTENİZ GERÇEKTEN HARİKAAA
GÜLÇ?N S
Misafir

MesajKonu: GÜLÇİN ABLA   Çarş. Mayıs 06, 2009 5:55 pm

SLM BEN BERFİN Smile Smile GÜLÇİN ABLA SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM GÜLÇİN ABLA SEN CEMRE EREN YASEMİN ABLALARA BAKMA HEMMM ZAATTENN SENİN SESİN ONLARDAN DOKUZYÜZ DOKSAN DOKUZ MİLYON DOKUZ YÜZ DOKSAN DOKUZ MİLYAR DOKUZ YÜZ DOKSAN DOKUZ BİN DOKUZYÜZ DOKSAN DOKUZ KAT DAHA GÜZEL ONLAR BENCE SENİN SESİNİ KISKANIYOR SEN ONLARA BAKMA HAYATINA DEVAM ET VE HAKKINI ARA. Smile Very Happy Laughing santa geek cheers affraid alien cat rabbit bom drunken rendeer farao king queen jocolor geek cherry albino flower flower flower flower flower cheers santa drunken albino Laughing I love you rabbit king queen
acil
Misafir

MesajKonu: acil   Perş. Haz. 11, 2009 6:16 pm

buranın adminiyle acil görüşmem lazım bana ulaşabilir mi ? miss_barva@hotmail.com ve gulcincibasak@gruphepsiclub.com Crying or Very sad
site adm
Misafir

MesajKonu: Geri: Misafirler KONUŞUN   Paz Haz. 21, 2009 9:54 pm

ben site admini Ece SadÇok üzgünüm sitedeki sifremi unuttuğum için bayadır siteye giremiyorum yeni bir gülçin fan açtm hepinizi oraya bekliyorum Very Happy

gulcin--fan.forummum.net hepinizi dört gözLe bekliyorum kusura bakmayım
gülçinci
Misafir

MesajKonu: site güzel ama daha güzel bir site daha var   Salı Eyl. 01, 2009 3:30 pm

slm arkiler site güzel sayılır ama ben bir site biliyorum süper mükemmel yeniliklerle dolu çok şirin çok güzel capcanlı bir gülçin ergül fan sitesi:

gulcinfan.fan.forumotion.com

İYİ EĞLENCELER

flower flower flower flower flower

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
GÜLÇ?NC?
Misafir

MesajKonu: Geri: Misafirler KONUŞUN   Perş. Nis. 15, 2010 1:38 pm

Site çok güzel ama ben daha çok gulcinergul.biz de takılıyorum Smile
qülçin_esra
YeNi ÜyE
YeNi ÜyE

MesajKonu: Geri: Misafirler KONUŞUN   Cuma Tem. 02, 2010 9:44 pm

YHA ARKADAŞLAARR BN RESİM KOYMAK İSTİYORUM DDAA NASI KOYACAĞIM BİR SÖLEYEBILIRMSNNZZ

DAHA YENIYIMDEE
Kullanıcı profilini gör http://gulcinfan.0forum.biz

Misafirler KONUŞUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Peygamber Efendimizin sav Miraçta Cehennem bekçisi Malik ile konuşması
» Cezanin 10 Sirri
» gülçinle güzel ropörtaj
» Konusan Hesap Makinesi
» Misafirler